KONTAKT VOLAT OBJEDNAT
Skinbooster představuje revoluční průlom v estetické dermatologii. Zajistí hloubkovou hydrataci a omlazení pleti bez nutnosti chirurgického zákroku. Drobnou jehličkou aplikujeme vysoce kvalitní kyselinu hyaluronovou, která podpoří obnovu produkce kolagenu a elastinu. Získejte viditelně pevnější, mladistvější a zářivější pleť s dlouhodobým efektem.

Co je Skinbooster?

Skinbooster je vynikající moderní anti-aging technika. Na rozdíl od jiných ošetření zaručuje opravdu hloubkovou hydrataci. Pomocí tenké jehličky se aplikuje nezasíťovaná kyselina hyaluronová do spodních vrstev pleti.(2)

Oproti tradičním metodám výplní se skinboostery nezaměřují na zvětšování nebo modelaci konkrétních oblastí obličeje, ale na celkové zlepšení kvality a vzhledu pleti. Díky tomu je pleť po zákroku vyživená, hydratovaná a vizuálně mladší.(2)

Skinboosterem lze ošetřit obličej, krk, dekolt a hřbety rukou.(1)

VÝHODY OŠETŘENÍ:(1)

 • rovnoměrná aplikace
 • přesné dávkování
 • hluboká aktivace kolagenu a elastinu
 • maximální hydratace suché a povadlé pleti
 • obnova pevnosti pokožky
 • vyhlazení vrásek
 • rozjasnění pleti
 • přirozený lifting bez chirurgického zásahu
 • obnova tvorby kolagenu
 • osvěžení unavené pokožky po opalování či vlivu klimatizace
 • dlouhodobý efekt 3-12 měsíců (dle typu použitého produktu)
 • omlazení a hydratace zevnitř

Průběh ošetření

PŘED OŠETŘENÍM

Hloubková hydratace skinboosterem začíná nejprve konzultací s naším specialistou. Společně probereme, co vás trápí a zda je pro vás právě toto ošetření vhodné.

Týden před aplikací kyseliny hyaluronové doporučujeme vysadit protizánětlivé léky a léky zvyšující krvácení (např. i vitamín C). Jaké léky berete a jestli je nutné je vysadit, společně probereme na konzultaci. Důležitou informací jsou pro nás nejen vaše případná onemocnění, ale také alergie na léky či potraviny.

Dále je nutné počítat s tím, že se po ošetření mohou na 2-3 dny objevit drobné modřinky a zarudnutí. Proto si své pracovní aktivity naplánujte tak, aby vám ošetření nedělalo nějaké společenské obtíže a nepříjemnosti.

PRŮBĚH OŠETŘENÍ

Aplikační jehlička je velmi tenká. Pro větší komfort se před ošetřením aplikuje znecitlivující krém. Ten zabere cca po 30 minutách a je možné přistoupit k samotnému hloubkovému omlazení.

PO OŠETŘENÍ

Viditelnost vpichů je individuální. Většinou se do druhého dne zahojí. Výjimkou je ošetření v okolí očí a ústních koutků, kde je kůže velmi tenká a prosetá řadou kapilár. Proto zde občas vznikají drobné modřinky, které do tří dnů vymizí.

Během dvou dnů nedoporučujeme návštěvu sauny, solária a opalování na slunci. Vhodná není ani masáž obličeje a cestování letadlem. Výhodou ošetření je, že je možné již druhý den aplikovat šetrný make-up. V rámci konzultace vám také doporučíme vhodnou kosmetiku pro následnou péči.

KONTRAINDIKACE

 • infekce v ošetřované oblasti
 • těhotenství
 • kojení
 • autoimunitní onemocnění
 • výskyt oparu

Efekt ošetření - Jak dlouho účinkuje hloubková hydratace?

Výsledky nastupují postupně a mohou trvat několik týdnů, než se plně projeví. Efekt ošetření vydrží 3-12 měsíců, dle typu použitého produktu. Délka omlazení závisí také na vaší životosprávě, typu pleti a celkovému stavu vaší pokožky.

Co vás po ošetření čeká? Zlepšení textury pleti, snížení jemných linek a vrásek a zvýšení pružnosti pokožky. Vhodnost zákroku pro jednotlivé osoby by měla být vždy konzultována s kvalifikovaným dermatologem.

Skinbooster: Cena

Konečnou cenu za ošetření skinboosterem vám sdělíme na konzultaci.K dispozici máme více typů produktů. Výsledná cena je závislá na volbě produktu a na počtu ošetřených partií

 


Reference:
1/ ncbi.nlm.nih.gov. Evaluating the role of small particle hyaluronic acid fillers using micro-droplet technique in the face, neck and hands. Andreas Nikolis, Kaitlyn M. Enright. Dostupné na: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6186901/ [10/2018]
2/ researchgate.net. Restylane® Skinboosters™ for the improvement of the skin quality - Results of a consensus meeting. ?artina Kerscher, Heike Buntrock, Martina Hund, Anna Mokosch. Dostupné na: https://www.researchgate.net/publication/321443413_RestylaneR_Skinboosters_for_the_improvement_of_the_skin_quality_-_Results_of_a_consensus_meeting [10/2017]

 


Nejčastější dotazy (FAQ)

Jak dlouho trvá efekt Skinboosteru?

Efekt je dlouhodobý a vydrží 3-12 měsíců. Ošetření Skinboosterem je možné kdykoliv zopakovat.

Je ošetření Skinboosterem bolestivé?

Díky aplikaci anestetického krému je ošetření bezbolestné. Pro citlivější jedince může být trochu nepříjemné, nikoliv bolestivé.

 

CHCETE VĚDĚT VÍCE NEBO SE OBJEDNAT NA KONZULTACI?

Souhlasím s obchodními podmínkami a podmínkami zpracování osobních údajů.

Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.