KONTAKT VOLAT OBJEDNAT

Jsme specialisté na léčbu a diagnostiku křečových žil. Najdete u nás kvalifikovaný multidisciplinární tým s mezinárodním odborným a vědeckým renomé. Snažíme se neustále vzdělávat a přinášet našim klientům nejmodernější techniky odstranění křečových žil a metliček. Prioritou pro nás je bezepčí a komfort pro naše klienty.


Inovativní flebologie

Jsme soukromá klinika zaměřená na léčbu křečových žil pomocí nejmodernějších metod. Zabýváme se prevencí, diagnostikou, léčbou onemocnění žilního systému. Využíváme efektivní a šetrné možnosti léčby křečových žil jako nitrožilní ošetření pomocí laseru EVLA, radiofrekvence (RFA), pěnová skerotizace nebo žilní lepidlo.

Ambulantní ošetření

Je pro nás důležité, aby u nás klient nemusel zůstat déle, než je nutné. Snažíme se být časově flexibilní a vyhovět všem požadavkům našich klientů. Zákroky probíhají ambulantně a vždy je možné ještě ten den odejít domů. Nebudeme vás zdržovat déle, než bude nutné - v naprosté většině případů odcházíte ihned po výkonu domů.

Individuální přístup

Snažíme se vždy najít nejvhodnější řešení dle individuálních potřeb klientů. Po vyšetření společně probereme jednotlivé metody ošetření a navrhneme tu nejlepší, přpadně volíme kombinaci více typů zákroků právě proto, abychom zajistili co nejefektivnější výsledek.
 
 

O klinice s MUDr. Robertem Vlachovským, Ph.D.

V čem je vaše klinika opravdu unikátní?

"Specializujeme se pouze na křečové žíly a snažíme se individuálně najít pro každého našeho pacienta to nejvhodnější řešení. Na jednom místě pacient dostane kvalifikované vyšetření včetně ultrazvuku, a případně i chirurgickou léčbu – a to tu nejmodernější, která existuje."

Co je pro vás v rámci péče o pacienty nejdůležitější?

"Jejich spokojenost a to, že nás doporučují dalším…to je pro nás nejlepší vizitka. A také, že nás kvůli svým křečovým žílám vyhledávají i naši kolegové a kolegyně."

Jak dlouho klinika funguje? A co se za ty roky u vás nejvíce změnilo?

"Fungujeme od roku 2008. Měníme se my (zkušenosti, odborné znalosti) a mění se technologie, kterými se dají křečové žíly různých velikostí ošetřit. Nemění se naše snaha najít pro každého to nejlepší a často individuální řešení."

Dokážete odhadnout, kolik pacientů u vás ročně projde ordinacemi?

"Jsou to vyšší stovky pacientů."

Napište 5-7 slov, které vaši kliniku vystihují

"Odbornost, profesionalita, individuální přístup, lidskost, kvalita."