KONTAKT VOLAT OBJEDNAT
Trápí vás nevzhledné žilky a rádi byste se jich zbavili? Můžeme vám nabídnout novou šetrnou metodu odstranění metličkových žilek pomocí italského cévního laseru. Jak přístroj funguje?

Odstranění žilek na obličeji i metličkových žilek

„Ošetření je vhodné pro pacientky a pacienty s metličkovými žilkami (tzv. pavoučky) červené i modré barvy, které jsou těsně pod kůží. Ošetřitelné jsou nejen žilky na dolních končetinách, ale také na krku a obličeji. Tímto laserem lze odstraňovat i nežádoucí ochlupení,“ upřesňuje žilní chirurg (flebolog) MUDr. Robert Vlachovský, Ph.D.

Někdy je vhodné kombinovat více typů ošetření (cévní laser a sklerotizaci), některým pacientům „sedí“ lépe ošetření pomocí laseru, jiným naopak sklerotizace.

Jak funguje odstranění žilek

Jaké jsou hlavní výhody ošetření pomocí cévního laseru? „Rychlost, integrované chlazení během ošetření (my navíc chladíme kůži i externím přístrojem), kompletní ošetření veškerých žilek a žil na jednom pracovišti,“ vysvětluje MUDr. Robert Vlachovský, Ph.D.

Odstranění metliček je v estetické medicíně už zcela běžné, ale díky moderním laserům a specifickým vlnovým délkám se lze v některých případech zbavit metličkových žilek definitivně. Výhodou ošetření je, že není třeba nosit kompresní punčochy a klient se velmi brzy vrací ke svému běžnému režimu.

Zákrok je neinvazivní a ošetřovaný klient cítí jen drobné pálení. A jak celé ošetření cévním laserem Light C EVO (vlnové délky 1064 nm a 532 nm) probíhá? Pomocí speciální laserové hlavice se zaměří paprsek na žilku, následně se pokožka velmi silně chladí a aplikuje se laserový výboj. Účinné chlazení kůže je při práci s laserem nezbytné. Chrání se tak pokožka a zlepší komfort pro klienta při ošetření.

Metličkové žilky nelze odstranit jednou provždy

Metličkové žilky patří hlavně k estetickým problémům. Lze je odstranit jednou provždy? „Nelze, je to celoživotní chronické onemocnění, většina pacientek dochází na pravidelné kontroly cca 1x ročně, při kterých lze doplnit i laserové nebo sklerotizační ošetření – a dolní končetiny se tak udržují v lepší kondici,“ dodává MUDr. Vlachovský, Ph.D.

Cena odstranění žilek cévním laserem Light C EVO je od 3.000 Kč, dle velikosti ošetřené partie. Rozsah výkonu je vždy upřesněn s lékařem při konzultaci.  

 


Chcete více informací nebo si ihned rezervovat termín ošetření? Prosím, použijte kontaktní formulář.

Souhlasím s obchodními podmínkami a podmínkami zpracování osobních údajů.

Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.