KONTAKT VOLAT OBJEDNAT
Chceme pro vás jen to nejlepší a nejbezpečnější. Proto přicházíme s unikátní a inovativní léčbou křečových žil pomocí CLaCS. Pro ještě lepší indikaci máme přístroj VeinViewer Vision 2, který vizualizuje žilky přímo na kůži.

Rozhodli jsme se, že pro vás na naší klinice budeme nabízet inovativní léčbu křečových žil CLaCS. Jako první v České republice jsme si k tomu pořídili přístroj, který vizualizuje žilky přímo na kůži - VeinViewer Vision 2. Těšíme se, že můžeme novou metodu CLaCS nabízet a využívat ty nejmodernější a bezpečné technologie.

Představujeme revoluci ve vizualizaci žilek a jejich léčbě.

Vizualizace žilek je základ pro jejich léčbu

Přístroj VeinViewer je systém umožňující lokalizaci podkožních cév a jejich současnou projekci na povrchu těla

Pracuje na principu pulzní oxymetrie, kdy pomocí vlnové délky blízké infračervenému záření detekuje deoxygenovaný hemoglobin. Získaný obraz je po zpracování v hlavě přístroje promítnut na kůži.

  přístroj VeinViewer Vision

Bezpečnost je na prvním místě

Pacient kromě vizuálního efektu není vystaven při vizualizaci žilek žádnému teplu, radiaci či kontaktu s přístrojem. Díky tomu se docílí bezpečnějšího a „lidštějšího“ přístupu k perifernímu žilnímu systému.

Systém lze použít u všech pacientů bez ohledu na věk, pohlaví či barvu pleti a přístroj je schopen zobrazit žíly do hloubky 8 mm.

vizualizace křečových žil

Nová metoda odstranění žilek CLaCS

A co vás v rámci této nové terapie čeká? Za zkratkou se skrývají slova CRYOLASER a CRYOSKLEROTERAPIE. Tato unikátní kombinace skleroterapie a laserového ošetření přináší skvělé výsledky.

Ošetření je bezbolestné a probíhá za neustálého ochlazování pokožky studeným vzduchem. Naši cévní chirurgové vám tak zaručí bezpečné odstranění žilek pomocí laserového uzavření kapilár a skleroterapie. Celá terapie trva 20-30 minut. Interval mezi ošetřeními je 4-6 týdnů a kompresní punčochy většinou nebývají potřeba.

odstranění křečových žil - přístroj

Hlavním benefitem ošetření je, že neřeší jen metličkové žilky, ale i hlavní vyživovací žílu, která bývá často neviditelná, ale právě nová zobrazovací metoda ji odhalí a cévní chirurg s ní může dále pracovat.

Zákrok zaručuje trvalý výsledek a vysokou míru bezpečnosti.


Chcete více informací nebo si ihned rezervovat termín ošetření? Prosím, použijte kontaktní formulář.

Souhlasím s obchodními podmínkami a podmínkami zpracování osobních údajů.

Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.